Wywiad Gospodarczy

„Sprawdź z kim siadasz do stołu!”

Wywiad gospodarczy oferuje zakres specjalistycznych usług detektywistycznych mających na celu poszukiwanie, zbieranie i udostępnianie informacji o przedsiębiorstwach zgodnie z zasadami etyki i prawa. Oferujemy bardzo szczegółową informację dotyczącą danego podmiotu ściśle odpowiadającym kryteriom podanym w zleceniu przez klienta w tym ustalanie składników majątkowych podmiotu takich jak ruchomości oraz nieruchomości czy majątkowy wywiad środowiskowy.

Wywiad obejmuje usługi mające na celu uzyskania maksymalnej wiedzy dotyczącej sprawdzanej osoby, działalności gospodarczej czy spółki. Pełna orientacja z zakresu sytuacji prawnej, kadrowej, handlowej, finansowej czy ekonomicznej daje ogromną przewagę firmie na tle konkurencji. Zebrane informacje dają możliwość rzetelnego oszacowania ryzyka planowanej inwestycji. Posiadając potrzebną wiedzę przedsiębiorca jest w stanie odpowiednio wcześnie przygotować procesy zapewniające stabilizację firmy.

Często zdarza się, że firmy nie wiedzą jak sprawdzić wiarygodność firmy, z którą planują rozpoczęcie współpracy. Wywiad gospodarczy dostarczy informacji, które przyśpieszą proces podjęcia ważnej decyzji biznesowej. Kluczową umiejętnością prywatnego detektywa jest zdolność do wydobycia na światło dzienne ukrytych informacji bądź szkodliwych powiązań kontrahenta.