O nas

De Facto Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K. została założona w celu profesjonalnego i rzetelnego świadczenia usług detektywistycznych, polegających na uzyskiwaniu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach w zleconych sprawach. De Facto Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K. jest kontynuacją działającej od przeszło 10 lat na rynku detektywistycznym Agencja Detektywistyczna de facto Haraś i Adamczyk Sp. J. i należy do Grupy „de facto”. Wszyscy pracownicy De Facto posiadają wieloletnie doświadczenie, przede wszystkim z zakresu świadczenia usług detektywistycznych, consultingowych oraz windykacyjnych. W związku z zapotrzebowaniem rynku oraz w celu jak największej optymalizacji dyskrecji podejmowanych działań, nasza kadra detektywów składa się z mężczyzn i kobiet.

W sposób kompleksowy wspieramy podmioty gospodarcze, które podejmują ważne decyzje handlowe i finansowe. Umożliwiamy ustalanie miejsca zamieszkania lub pobytu osób poszukiwanych. Szeroki wachlarz świadczonych usług umożliwia precyzyjne dobranie optymalnego i indywidualnego rozwiązania dla naszych Klientów z różnych dziedzin biznesu tj. banków, towarzystw leasingowych, pożyczkowych i wielu innych podmiotów z szeroko rozumianego sektora finansowego. De Facto Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K. działa na podstawie zezwolenia MSWiA oraz wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych.

De Facto Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K. zapewnia zachowanie pełnej tajemnicy zawodowej w sprawach objętych zleceniem. Dziękujemy za zapoznanie się przez Państwa z naszą ofertą. Wszelkie podejmowane przez Agencje czynności są indywidualnie dostosowane do potrzeb Klienta. W razie zainteresowania świadczonymi przez nas usługami nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji

Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami